Football Manager 2022 BETA Yayınlandı!

FM22

Football Manager 2022 BETA Yayınlandı!

Ve uykusuz geceler başlıyor…

9 Kasım’da full sürümü raflarda yerini alacak olan Football Manager 2022’nin beta sürümü 21 Ekim akşam saatlerinde Steam üzerinden indirilebilir duruma geldi ve FM 2022 ile kariyer keyfi başladı.

Football Manager 2022’ye ön sipariş veren kullanıcılara özel Steam üzerinden indirilebilir durumda olan Football Manager 2022 Beta bir çok Football Manager hayranı için uykusuz gecelerin başlangıcı anlamına geliyor. Oyunun full sürümünün yaklaşık 20 gün önce ön sipariş veren kullanıcılara özel olarak indirilmeye sunulan FM 2022 Beta’yı indirmek için Steam hesabınıza giriş yapmanız yeterli.

Henüz Football Manager 2022 almadıysanız şu anda Steam, Epic Games üzerinden satın alarak beta sürümüne sahip olabilirsiniz. Beta sürümde başlamış olduğunuz kariyerinize 9 Kasım’da oyunun full sürümü yayınlandığında devam edebileceksiniz.

Xbox Game Pass’e Oyun 9 Kasım’da gelecek ve oyunu Game Pass üzerinden oynamayı planlayan oyuncular bu tarihe kadar beklemeli.

Football Manager 2022 Beta Aktifleştirme

Satıcınız, size bir kod bulunan onay e-postası veya kodunuzu alabileceğiniz bir bağlantı göndermiş olmalıdır; aşağıdaki talimatları izleyerek Steam’de kodu etkinleştirebilirsiniz:

1.    Steam müşteri yazılımını başlatın ve Steam hesabınıza girin veya yeni, ücretsiz bir hesap oluşturun
2.    Oyunlar Menüsüne tıklayın
3.    Steam’de Ürün Etkinleştir seçeneğine tıklayın
4.    Ekrandaki talimatları izleyin ve aktivasyon sürecini tamamlayın.