GOG'da 4 Oyun Hediye Edilecek İlk Oyun Erişime Açıldı

GOG üzerinde yeni bir indirim dönemi başladı. Bu dönem boyunca 4 oyun hediye edilmesi kesinleşti.

GOG'da 4 Oyun Hediye Edilecek İlk Oyun Erişime Açıldı

Oyun dünyasında rekabet her geçen gün artmakta, Steam'in büyümesinin ardından bildiğiniz gibi birçok oyun şirketi kendi dijital oyun platformunu oluşturma kararı alarak kolları sıvadı. Her şirketin kendi platformu olması zaman zaman tat kaçırsa da çeşitli fırsatlar vererek rakiplerinden bir adım önde olmaya çalışmaları belli ki en çok oyun severlerin işine yarıyor. Geçtiğimiz saatlerde de GOG üzerinde bir indirim başladığı duyuruldu.

GOG'daki indirimler ne yazık bizleri çok da ilgilendirmiyor çünkü oyunlar dolar üzerinden satılmakta. Doların 14 seviyesini de geçtiğini hesaba katarsak 10 dolarlık bir oyun bile ülkemizde 140 TL'yi geçiyor. Ancak indirimler dışında bizlerin de faydalanabileceği bir güzel haber var.

GOG, aralık ayı boyunca 4 oyun hediye edeceğini açıkladı. İlk ücretsiz oyun ise Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Oyunu 15 Aralık 17:00'ye kadar hesabınıza eklerseniz oyun tamamen sizin olacak. GOG'un vereceği diğer 3 ücretsiz oyunun tarihleri ise sırasıyla 23 Aralık, 27 Aralık ve 3 Ocak.