GTA Trilogy'nin Eski ve Yeni Sürümü Arasındaki Farkı Gösteren Video Yayınlandı!

Oyun dünyasının en iyilerinden GTA yeni bir haberle karşımızda. Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition'ın orijinal hali ile arasındaki grafik karşılaştırılmasının yapıldığı bir video paylaşıldı.    

GTA Trilogy'nin Eski ve Yeni Sürümü Arasındaki Farkı Gösteren Video Yayınlandı!

Rockstar Games tarafından yayın hayatını sürdüren popülerliğini her zaman korumuş olan seri Grand Theft Auto'nun remaster sürümü Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ile orijinalin arasındaki grafikleri karşılaştıran yeni bir video paylaşıldı.

Geçtiğimiz hafta oyundan yeni bir vdeo gelmişti bu video ile birlikte birçok oyuncu haklı olarak tepki göstermişti çünkü oyuncular daha çok remake tarzında bir beklenti içerisindeydiler fakat oyun ufak yükseltmeler içeriyordu. Büyük ihtimalle oyunun en bariz yeniliği kontrollerin yeni nesil oyunlara göre ayarlanmış olması diyebiliriz. Ancak grafik anlamında da yüksetlemeler olduğunu videodan da görebilirsiniz, sadece oyuncuların beklentisini karşılamayacak kadar düşük olduğunu ortada.

Aşağıda eklediğimiz videoda da grafiklerin nasıl geliştirildiğini daha net bir şekilde görebilirsiniz. Çevre tasarımlarının en bariz geliştirmeyi aldığını daha fazla üzerinde durulduğunu görebilirsiniz. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, daha önce de söylentisi çıktığı gibi 11 Kasım'da PC, Xbox Series, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.