HADİ YÜRÜMEYİ ÖĞRENELİM!

Walk Master; Two Men and a Dog tarafından geliştirilmiş, tek elle rahatlıkla oynanan bir macera oyunudur.

HADİ YÜRÜMEYİ ÖĞRENELİM!

Uzun çubuklar üzerinde engelleri aşarak varış noktasına ulaşmayı hedefleyen Walk Masterile eğlence dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Ustalıkla tasarlanmış görsellerinin yanı sıra git gide zorlaşan bölümleriyle de sıkılmadan oynayabilirsiniz. Oyunun ana karakteri olan keçinin yanı sıra tam 26 farklı karakter daha bulunmaktadır. Kontrol noktalarına ulaşarak topladığınız altınlarla yeni karakterler satın alabilir, bu karakterleri geliştirerek oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Walk Master basit gibi görünse de giderek zorlaşan engeller bölümleri geçmeyi zorlaştırmaktadır. Bu oyunda buz üzerinde yürüyecek, et yiyen bitkilerden ve piranalardan kaçacak, dikenli teller aşacak, hendeklerden atlayacaksınız. Dikkat! Maymunlar bacaklarınıza Hindistan cevizi fırlatabilir. Hatta bir rakun tahta bacağınıza yapışarak yürümenizi zorlaştırabilir. Hayatımız boyunca yapmaktan büyük keyif aldığımız, havuç, zeytin, atkılarla süslediğimiz sevimli kardan adamlar bile bu oyunda sizi düşürmeye çalışabilir.

Walk Master; 500’den fazla bölümü ile size her an macera yaşatmayı başarıyor. Kurbağadan, sosise, köpek balığından, uzaylıya kadar pek çok karakter ile de keyifli bir oyun zevkini sizlere sunuyor. Bölümlerin yanı sıra günlük görevler, ekstra eklenmiş zorlu parkurlar ile de oyun severleri içinde tutmayı başarıyor. Walk Master’da birbirinden güzel yürüme çubuklarını da satın alabilir ve her karaktere özel bir tasarım oluşturabilirsiniz. Walk Master oyununu Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak indirip siz de eşsiz bir maceraya katılabilirsiniz.