Movano Ring Akıllı Yüzükler İle Tanışın

Teknoloji hızla ilerliyor giyilebilir eşyalar hayatımızın her alanında olmaya başladı. Movano Ring, fiyatı ile kullanıcıların ilgisini sağlık çekmeyi hedefleyen bir teknoloji olacak.

Movano Ring Akıllı Yüzükler İle Tanışın

Movano, insanların hayatını kolaylaştırmak adına kendi sağlıklarına dair verileri daha rahat takip edebilmesi ve sunulan değerleri daha rahat anlayabilmesi için yeni bir giyilebilir cihazı piyasaya sürdü. CES 2022'de kullanıcıların beğenisine sunulacak olan Movano Ring, şirkete göre uygun bir fiyat etiketine sahip olacak.

 Movano, şirketin ilk ürünü olarak giyilebilir teknolojiler pazarına giriş yapmış olacak. Movano Ring, kalp atış hızını, kalp atış hızı değişkenliğini, uykuyu, solunumu,vücut sıcaklığını, kandaki oksijen seviyesini, adımları ve kalorileri gibi değerleri ölçebilmek için birçok sensörle karşımıza çıkacak.

Yüzükle alakalı şuan için net bir fiyat etiketi açıklamayan şirket, genel olarak uygun fiyata sahip olacağını söyledi.2022 yılının ikinci yarısında satışa sunulması bekleniyor Movano Ring'in 300 dolarlık Oura Ring'den daha düşük bir fiyatla geleceği düşünülüyor.