The Batman'den Bir Sahne Paylaşıldı

DC denince ilk akla gelen karakterler arasında yer alan Batman 2022 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olan olduğunu söyleyebiliriz. Yeni film için bir video paylaşıldı. Videoda, fragmanlarda da gördüğümüz bir cenaze sahnesi yer alıyor.

The Batman'den Bir Sahne Paylaşıldı

DC çizgi roman evreninin en popüler karakterlerinden birisi olan Batman'in bildiğiniz gibi yeni bir filmi bu yıl vizyona giriyor.

Paylaşılan videoda daha önce fragmanlarda da kısa kısa karşımıza çıkan cenaze sahnesini görüyoruz. Filmin önemli karakterlerinden Bruce Wayne, Jim Gordon ve The Riddler'ı paylaşılan bu sahnede birlikte görebiliyoruz. 

Bahsi geçen fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

Alternatif bir evrende geçecek olan The Batman filminin çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Filmin yönetmenliğini Matt Reeves yapıyor. Mattson Tomlin ve Matt Reeves ise birlikte senaryoyu yazdı. Filmin oyuncu kadrosu ise şöyle: Robert Pattinson (Batman), Colin Farrell (The Penguin), Zoë Kravitz (Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Paul Dano (The Riddler), Jeffrey Wright (Jim Gordon) ve John Turturro (Carmine Falcone). 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek.